< Takaisin kalenteriin

Hönttämäki 8.7.2004

Pohjan Viestikilta

Radat A 6.7 km, B 5.2 km, C 3.5 km ja D 2.2 km. Kartta 6/2002. Maastoon pääsee klo 17-19. Pohjan Viestikilta ry 35v. Tervetuloa!

Opastus
Oulusta n. 9 km Kuusamon tietä, Hönttämäen ramppi. Kilpailukeskus Hönttämäen sorapintainen urheilukenttä.
Leimaus
Emit
Rastireitti
Ei
Pyöräsuunnistus
Ei
Suorituksia
148
Tulokset päivitetty
2.6.2014 21:22

Tulokset

A-rata, naiset
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Ruuska AnniKoskRi92:33 -
A-rata, miehet
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Hyvönen PanuPohjant50:30 -
2.Räisäne KariPudU54:22+3:52-
3.Matila TommiLänRa55:35+5:05-
4.Qvist PerttiKemsKi58:20+7:50-
5.Grekelä AnttiHaHe58:22+7:52-
6.Posti HarriKoskRi60:25+9:55-
7.Paakkolanvaara Mikko 63:16+12:46-
8.Halonen TeroKoskRi65:08+14:38-
9.Tuominen PetriSalRe67:08+16:38-
10.Kangas OssiSalRe67:30+17:00-
11.Marjakangas EetuPohjan Veikot67:32+17:02-
12.Koljonen JouniVaKa67:48+17:18-
13.Järvinen MarkoKiimU68:53+18:23-
14.Karjaluoto HeikkiTP69:45+19:15-
15.Vääräniemi AskoNokia70:21+19:51-
16.Herva TuomasPPLY71:38+21:08-
17.Alaraasakka Eero 72:45+22:15-
18.Kaakinen VeliOsVa73:25+22:55-
19.Jylkkä MarkkuYlivKu76:59+26:29-
20.Martikainen SampsaKoskRi79:28+28:58-
21.Soppela Esa 81:43+31:13-
22.Aikasalo ReinoLHR84:46+34:16-
23.Sieppi Ari-Pekka 87:42+37:12-
24.Iivari Heikki 89:12+38:42-
25.Martikainen ErkkiKoskRi91:41+41:11-
26.Kinnunen AnttiPV94:42+44:12-
27.Jussila Jani 103:19+52:49-
28.Savukoski Antti 104:37+54:07-
29.Lieta Panu 105:53+55:23-
30.Penttinen Mika 106:06+55:36-
Lempinen HannuFujitsu0:00 -
Rossi JarmoPohjant0:00 -
Puolakka Jari 0:00 -
Tohmola MikaPohjant0:00 -
Savukoski Juhani 0:00 -
Vuotila Mika 0:00 -
Niskanen Veli-Matti 0:00 -
Jylkkä MarkkuYlivKu0:00 -
Palosaari ReijoOuTa0:00 -
Hänninen NikoMTV0:00 -
Lempinen HannuFujitsu0:00 -
Tiiro TimoIisu0:00 -
Andersson PetriS-1010:00 -
B-rata, naiset
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Sankari MinnaPohjant45:25 -
2.Ahokas MaaritSalRe58:37+13:12-
3.Reini KaarinaLapVi59:04+13:39-
4.Alatalo SannaS-200063:42+18:17-
5.Vaitiniemi HannaSalRe73:06+27:41-
6.Lehvonen JaanaIisu74:16+28:51-
7.Alarääsäkkä Marja 78:10+32:45-
8.yPykölä SannaTahkis82:13+36:48-
9.Jaakola KatiKiimU83:22+37:57-
10.Karjalainen Riitta 97:36+52:11-
11.Simola LottaOYS/vapari121:39+76:14-
Paso Kerttu 0:00 -
B-rata, miehet
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Heino PetteriKoS44:37 -
2.Ojala ArtoTurSa47:30+2:53-
3.Myyryläinen Seppo 48:26+3:49-
4.Siirilä JukkaKEMIRA50:26+5:49-
5.Keskikuru Jaakko 51:54+7:17-
6.Veijovaara JormaPohjant53:28+8:51-
7.Mähönen SeppoPeRa54:49+10:12-
8.Lassi JanneHuPS55:15+10:38-
9.Juutinen MikkoKokkop55:57+11:20-
10.Hekkala Urpo 55:59+11:22-
11.Sillanpää TommiPohjant57:06+12:29-
12.Lindvall TimoKiimU57:24+12:47-
13.Sääksjärvi Sami 58:11+13:34-
14.Ponkala Jaakko 58:20+13:43-
15.Suorajärvi MauriPohjant58:32+13:55-
16.Kortelainen LauriONMKY59:11+14:34-
17.Määttä Jaakko 59:23+14:46-
18.Jokela TimoYliopisto63:14+18:37-
19.Kauma HeikkiONMKY63:16+18:39-
20.Pääkkö Juhani 64:28+19:51-
21.Kurttila PenttiOLH64:46+20:09-
22.Koivula Matti 66:14+21:37-
23.Mikkonen AlpoOYS Vapari67:12+22:35-
24.Tuominen JuhoOYS/Vapari67:21+22:44-
25.Kääriä MattiKiimU68:16+23:39-
26.Taimio AuvoHope69:32+24:55-
27.Terho Jari 70:25+25:48-
28.Saloranta SeppoKelopojat74:29+29:52-
29.Mettovaara Pekka 81:20+36:43-
30.Kosola ReijoPohjant96:06+51:29-
Laurila Mika 0:00 -
Vattula EeroONMKY0:00 -
Martikainen Timo 0:00 -
Tolonen Jyrki 0:00 -
Tolonen Jonne 0:00 -
Puurunen ReijoOuTa0:00 -
Ruuth Tapio 0:00 -
C-rata, naiset
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Erkkilä LeenaPohjant36:36 -
2.Lassi UllaLassi Ulla46:41+10:05-
3.Sillanpää ElinaPohjant52:28+15:52-
4.Mattila PirkkoOYS/Vapari52:57+16:21-
5.Kortetjärvi SaijaKiimU54:39+18:03-
6.Kari Susanna 56:38+20:02-
7.Akio OutiOYS64:10+27:34-
Vähärautio Aira 0:00 -
Saloranta ElinaKePo0:00 -
Tolonen IikkaPeRa0:00 -
Ponkala Pirkko 0:00 -
Hiltunen Maarit 0:00 -
C-rata, miehet
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Ehovuo Veijo 33:31 -
2.Iisakka SamppaKiimU35:12+1:41-
3.Sivunen Sami 35:15+1:44-
4.Hohtola EsaYliopisto35:59+2:28-
5.Holappa RaimoOuTa39:06+5:35-
6.Sihvola TuomoTPYK42:15+8:44-
7.Kotila Harri 42:17+8:46-
8.Sopanen Mikko 44:22+10:51-
9.Rautioaho Risto 45:44+12:13-
10.Havas MarttiOYUS49:44+16:13-
11.Tiittanen Eero 56:07+22:36-
12.Malkamäki Janne 57:30+23:59-
13.Järvelä Kalevi 60:13+26:42-
14.Säävälä HannuKiimU62:02+28:31-
15.Kaakinen KaunoOsVa67:46+34:15-
16.Tiittanen Erkki 69:04+35:33-
17.Kaakinen Pentti 89:28+55:57-
Rahkola AnttiOulRe0:00 -
Lampi Matti 0:00 -
Heikkinen Ville 0:00 -
Koivula IlkkaPohjant0:00 -
Tuominen Pentti 0:00 -
D-rata, naiset
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Karvinen ReetaOH27:46 -
2.Holappa PiiaOuTa30:32+2:46-
3.Piippo MilenaKiimU34:08+6:22-
4.Tuppurainen Milla 36:41+8:55-
5.Kakko Erika 41:43+13:57-
6.Säävälä Anni-ElinaKiimU41:54+14:08-
7.Närä Saara 46:51+19:05-
8.Leskelä Marjukka2v10kk52:47+25:01-
9.Savuoja Sanni 53:23+25:37-
10.Ruotsalainen Vilma 53:25+25:39-
11.Sirviö Venla 71:43+43:57-
D-rata, miehet
 NimiSeuraAikaEroMin/km
1.Pyhtilä Mauno 38:55 -
2.Halonen MiikaKoskRi41:07+2:12-
3.Leskelä Joonas 52:29+13:34-
4.Lehtosaari Juho 79:49+40:54-
Sirviö PyryKaSu0:00 -
Vartiainen SuloKiimU0:00 -
Martikainen PerttuKoskRi0:00 -
Silveen Antro 0:00 -
Sirviö Visa 0:00 -
Martikainen VilleKoskRi0:00 -

Lisää kommentti

Kommentit

Ei vielä kommentteja.